Nathan Redmond: Sabırsızlıkla bekliyorum

Siyah-beyazlılarda başarılı futbolcu Nathan Redmond, dünkü idman öncesi basın mensuplarına açıklamalar yaptı. Redmond, “Genel atmosferimiz şu anda çok iyi. Birçok arkadaşımız milli takımda, daha az kişiyle antrenman yapıyoruz ama idman şiddetimiz aynı şekilde devam ediyor. Önümüzdeki haftaki derbi maçına hazırlanıyoruz” dedi.

İngiliz futbolcu, “Beşiktaş’a ilk geldiğimde yüzde 100 değildim. Arka arkaya maç oynadıkça daha iyi bir duruma geldim. Bu da benim özgüvenime ve formuma iyi anlamda yansıdı. Geleceğimle alakalı da sezonu en iyi şekilde bitirmeyi hedefliyoruz. Geleceğim hakkında sezon sonu düşüneceğim. Hedefimiz, maç ve puanlar kazanmak. Sezon sonunda bu konuları düşünecek profesyoneller zaten var” diye ekledi.

Oynamak istediği mevkiiyle alakalı soruya cevap veren deneyimli yıldız, “Kariyerim boyunca farklı mevkilerde oynadım. Kendimi en iyi hissettiğim yer sol kanat. Farklı mevkilerde oynayabilmek önemli. En önemlisi takıma katkı sağlamak” yorumunu yaptı.

F.Bahçe derbisi için de görüşlerini paylaşan Redmond, “Ligin ilk yarısındaki Fenerbahçe maçında ilk 11’de başlamıştım. İlk 11’de başlamak veya sonradan oyuna girmekten ziyade takıma katkı vermek daha önemlidir. Maçın öneminden ve atmosferden bana bahsettiler. O günü sabırsızlıkla bekliyorum” ifadelerini kullandı.

DELE ALLI’DE SAKATLIK

Beşiktaş’ta Dele Alli sakatlandı. Siyah-beyazlılardan yapılan açıklamada şu bilgiler verildi: “Futbol A Takımımızın dün gerçekleştirdiği antrenmanda sağ uyluk bölgesinde ağrı hisseden Dele Alli’nin MR görüntülemesinde uyluk üst adalesinde kısmi yırtık ve kanama saptanmış olup oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir